تبلیغات
متن ترانه های کریس دی برگ،از نگاهی دیگر - دختر کریس دی برگrosana davison

دختر کریس دی برگrosana davison

دوشنبه 16 شهریور 1388 04:54 ب.ظ

نویسنده : فری من
ارسال شده در: بیوگرافی،مصاحبه ها و افتخارات ،

http://img2.pict.com/a8/50/ae/1583412/0/000015142104976l.jpg

"روزانا دایان دیویسون" در 17 آوریل 1984 به دنیا اومد.پدرش کریس دی برگ فورا دو بطری شامپاین مهیا کرد و  و نوشته ای رو هم روشون نوشت:"با تشکر از شما به خاطر نعمتی که بهم بخشیدین"
به Mike darling و Joe duignan دو شخصی که  از مادر روزانا در بیمارستان پرستاری می کردن و روزانا رو به دنیا آوردن.
دو سال قبل از اینکه روزانا به دنیا بیاد،مادرش-دایانا دیویسون- از یک بارداری ناموفق رنج می برد که به کمک  مداخله سریع دوست خانوادگیشان دکتر Joe duignan و مهارت جراحی دکتر
Michael darling دایانا جان سالم به در برد.

کریس دی برگ در "بیوگرافی اختیاری خودش در 1996"می گه:"بعد از اون خاطره تلخی که من و دایانا از اون حاملگی ناموفق داشتیم،هر دومون در آرزوی داشتن بچه بودیم،تولد روزانا یک لحظه حساس و بزرگ
در تاریخ زندگی ما بود.ما همیشه از داشتن بچه مون احساس خوشبختی می کردیم،به خصوص موقع تولد اون...واقعا سرشار از احساسات دلربا بود.و یک چیز فوق العاده بود که برای ما اتفاق افتاد"
روزانا در 17 فوریه 1985 تعمید داده شد،به نام روزانا دایان.زمانی که کریس دی برگ تا حد امکان خانوادشو در تورهایی که اجرا می کرد،با خودش می برد،به خصوص در سال های اول زندگی روزانا.
زمانی که کریس مشغول ترانه سرایی برای آلبوم"into the light"در سال 1985 بود،او احساس کرد که باید یک ترانه در مورد"احساسات عمیق و حیرت آوری که  از در اغوش گرفتن کودکش داره"بنویسه.
او توضیح می ده که نوشتن ترانه "for rosana"به هیچ وجه آسون نبوده به دلیل احساسات قدرتمندی که در این آهنگ وجود داشته.
در مجله "getaway"در سال 1986 کریس می نویسه:"این آهنگ یک بخشش و یک درمان بوده-و این فقط یک بخش از احساسات منو شامل می شده.من دوست داشتم که یک ترانه 10 دقیقه ای می ساختم تا همه احساساتی که باید
می گفتم رو توش اشاره کنم!"
زمانی که آهنگ رو به پایان رسوندم،به استودیو برگشتم تا بهش گوش کنم و زمانی که به آخر آهنگ رسیدم،اشک در چشمانم حلقه زد. چون واقعا طوری مدیریت کرده بودم که احساساتم رو بربایم وقتی که تلاش می کردم اونو نقل کنم.
واقعا یک لحظه محرک بود.و من همچنین یک احساس قوی داشتم چون این بهترین هدیه ای بود که می تونستم به روزانا بدم.شما می دونین که روابط بین والدین و فرزندانشون چطوریه-رابطه اونا وقتی که بچه هاشون در سنین نوجوانی هستن
خیلی خوب نیست-ولی لا اقل اینو می دونم که،در زمان آرامش،اگه یکم بزرگتر بشه از ما فاصله می گیره، و اگه با پدر و مادرش دچار اختلاف بشه،احتمالا به این آهنگ گوش بده.
این مانند یک کادو واسه اونه-یه کادوی جاودانه-واقعا در این مورد احساس خوبی دارم،خیلی احساس غرور می کنم که کاری رو انجام دادم که همه والدین می خوان واسه بچشون انجام بدن،ولی خوب،خیلی از والدین از گفتنش عاجز هستن.

روزانا کاپتان ورزشی مدرسه بود وقتی که فقط 5و6 سال داشت.و تحصیلات دبیرستان خودشو  با 4 معدل A و دو معدل B با گرفتن مدرکش،با افتخار تموم کرد و وارد دانشگاه دوبلین در رشته باستان شناسی،جامعه شناسی و تاریخ در هنر شد.
او انگلیسی،ایرلندی و فرانسوی رو به طور کامل صحبت می کنه،و خیلی سفر کرده،بازیگر و مجمه سازی که به موزیک،سسینما و هنر علاقه داره و خیلی به رقص علاقه داره که رقص های مدرن رو مطالعه می کنه.
روزانا همچنین به ورزش خیلی علاقه داره،شنا،اسکی در برف و آب،هاکی،تنیس و صخره نوردی از ورزشای مورد علاقشن.

در سال 2003 وقتی که فقط 19 سالش بود،روزانا در مسابقات miss dun laoghaire 2003 شرکت کرد که در nemo bar and cafe در dun laoghaire برگزار شد در شهر دوبلین.
کریس دی برگ این ماجرا رو در سایت اختصاصیش در نوامبر 2003 اینجوری توصیف می کنه:"اون فقط می خواست در این مسابقات شرکت کنه،چون وقتی که در یک مرکز خرید در dun laoghaire بوده یکی بهش می گه:"دوست داری
در مسابقات زیباترین زنان که شنبه آینده برگزار می شه ،شرکت کنی؟".همونجور که خود روزانا بهم گفت،دوست پسرش شنبه یه جای دیگه بود و خود روزانا هم اون روز برنامه خاصی نداشت.
پس تصمیم گرفت شرکت کنه.هیچ کس چیزی در مورد او نمی دونست،ولی اون تحسین هیئت داوران رو بر انگیخت"
روزانا همچنین جایزه miss hawaiian رو که در دوبلین برگزار شد،از آن خودش کردو
در مارچ 2003 در جشنی که در city west hotel در ایرلند برگزار شد،روزانا به راحتی تاج رو بر سرش گذاشت و به عنوان زیباترین زن ایرلند در سال 2003 نایل شد.
بعد از گذشت 6 ماه از کسب عنوان miss ireland 2003،روزانا به چین سفر کرد تا در sanya در چین در مسابقات زیباترین زن جهان،در مقابل بیش از 2,5 بیلیون تماشاگر زنده و تلویزیونی،شرکت کنه.
روزانا با شماره 52 می خواست ذهن داوران رو به سمت خودش جلب کنه.
در روز شنبه ششم دسامبر 2003،روزانا از 105 شرکت کننده دیگه،بهتر درخشید تا امیدها رو برای اینکه اونسال،برای اولین بار زنی از ایرلند،این مقام رو به دست بیاره زنده کنه.
او تاج شاهی خودش رو با کمترین هیاهو دریافت کرد،با صدای آرام و دل انگیز برای شنوندگان سخنرانی کرد و رقیبان او،یک یک،او رو در آغوش گرفتند و بوسیدند.
"من از اینکه در بین 5 نفر برتر شدم،خیلی هیجان زدم" او بعد از اهدای جایزه اینو با پوز خندی اینو گفت:"فک نمی کردم به اینجا برسم!"
به عنوان زن شایسته جهان،روزانا به اقصی نقاط دنیا سفر کرده،به کشورهایی نظیر امریکا،کانادا،چین،سری لانکا،آلمان،لهستان و انگلیس.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -