تبلیغات
متن ترانه های کریس دی برگ،از نگاهی دیگر - کریس دی برگ به جنبش سبز پیوست

کریس دی برگ به جنبش سبز پیوست

سه شنبه 31 شهریور 1388 09:40 ب.ظ

نویسنده : فری من
ارسال شده در: اطلاعیه ها ،

کریس دی برگ به جنبش سبز پیوست

در اینجا باید از دوست عزیزم ghasedak تشکر کنم که این خبر جالب رو در سایت کلوب قرار دادن و من هم با اجازه ایشون،این خبر رو در وبلاگم قرار می دم

راه سبز....

کریس دی برگ در کنسرت دیشب خود در آمستردام جهت ادای احترام و اعلام حمایت خودش از جنبش مردم ایران در تمام طول برنامه دستبند سبز به دست کرد.

 

کنسرت کریس دی برگ (دیشب) دوشنبه شب 21 سپتامبر 2009 در سالن هینکن در آمستردام با حضور انبوهی از ایرانیان در این سالن برگزار شد.


کریس دی برگ در ابتدای برنامه ضمن اشاره به حضور تعداد زیادی از جمعیت ایرانی حاضر در سالن گفت که آرزو دارد روزی در ایران و برای مردم ایران کنسرت برگزار کند. وی ضمن اشاره به حوادث اخیر ایران از ندا به عنوان سمبل جنبش جوانان ایرانی نام برد و یکی از زیباترین آهنگ های خودش را در این کنسرت تقدیم به ندا کرد. او برای ادای احترام و اعلام حمایت خودش از جنبش مردم ایران در همه طول برنامه دستبند جنبش سبز را به دست کرده بود.

 

در طول برنامه کریس دی برگ چندبار با کلمات فارسی با حاضرین ایرانی صحبت کرد و آهنگ مشترک خودش با گروه آریان را یکی از بهترین تجربیاتش نامید و آن را اجرا کرد. بخش هایی از این کنسرت را در لینک زیر می توانید ببینید.

 

http://www.youtube.com/watch?v=drDJBn2-TTQ
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 1 مهر 1388 03:55 ب.ظ